Ev-kur Evden Eve Nakliyat

Bursa'da Ev Taşıma

Ev taşımak oldukça zor ve teferruatlı bir iştir. Bundan dolayı Ev taşıma işlemi hakkında ince eleyip sık dokumak gerekir. 

İnsanların büyük bir çoğunluğu taşınmak konusunda büyük zorluk çekmektedir. Genel olarak tecrübesiz ve acemi ekiplerle çalıştıklarından dolayı taşınmak onların gözünde büyük bir iş gibi gelmektedir. 

Bursa’da nakliyat hizmeti veren firmamız neredeyse 30 yıldır bu alanda hizmet vermektedir. Nakliyat konusunda uzman olan Ev-Kur Nakliyat firmamız her geçen gün aileyi yeni evine yerleştirmeye devam ediyor. 

Taşınma konusu üzerinde durulması ve hassas şekilde yaklaşılması gereken bir konudur. Aksi durumda istenmeyen olayların yaşanması kaçınılmazdır. Bu tarz durumlarla karşı karşıya kalmamak için kurumsal firmalar ile çalışmanız tavsiye edilmektedir. Ev-Kur Nakliyat markamız bu noktada sizler için hizmet vermektedir.

En uygun nakliyat fiyatları tarafımızdan siz değerli müşterimize sunulmaktadır. Belirttiğimiz fiyatlara kurumsal bir şekilde hizmet almak birçok kişinin hayalidir. 

Bizler, yaptığımız işle birlikte sizlerin güvenini ve memnuniyetini kazanmayı hedeflemekteyiz. Bu amaç doğrultusunda 30 senedir hizmet vermekteyiz. 

Hakkımızda hiçbir şekilde olumsuz yorum duymanız mümkün değildir. Müşterilerimizin isteklerini çalışma hayatımızın merkezine koyduğumuzdan dolayı müşterilerimizin tamamı tarafımızdan memnun kalmıştır. Sizler de mutlu müşterilerimizin arasına katılmak istiyorsanız sitemizde bulunan iletişim adreslerinden tarafımıza ulaşabilirsiniz. 

Nakliye hizmetinin bizler gibi profesyonel ve kurumsal firmalar tarafından verilmesi gerekmektedir. Aksi durumda çok sevdiğiniz ve değer verdiğiniz eşyalarınızla vedalaşmak zorunda kalabilirsiniz.

Bir nakliye firmasıyla çalışmada önce onlardan referans istemenizde her zaman yarar vardır. Böylece taşınma işleminizin güvenli firmamız tarafından yapıldığına emin olabilir , rahat ve konforlu taşınabilirsiniz. Firmamız her ne kadar alanında profesyonel olsa da müşterilerin sorumlulukları da bulunmaktadır. Bu sorumlulukların yerine getirilmesi durumunda karşılıklı olarak memnuniyet yakalamamız mümkün olacaktır:

 • Eski evinizden yeni evinize hangi eşyaları götürmeniz gerektiğini önceden kararlaştırmanız gerekmektedir. Aksi durumda eşyalarınızın kaybolma ihtimali vardır.
 • Yeni gideceğiniz evde nasıl bir yerleşim olacağını daha önceden planlayın. Böylelikle yeni evinize eşyalarınızı yerleştirirken bir sorunla karşılaşma ihtimali ortadan kalkmış olur.
 • Evinizde öncelikli olarak ihtiyacınız olacağını düşündüğünüz eşyalarınız ayrı şekilde kutulamanız sizlerin yararına olacaktır. Bu sayede ilk günün heyecanıyla eşya arayışına girmekten kurtulabilirsiniz.
 • Eğer eşya paketlemek konusunda yeterince tecrübeniz bulunmuyorsa bu işi ekip arkadaşlarımıza bırakmalısınız. Yeterince sağlam paketlenmeyen eşyalar taşınma aşamasında zarar görecektir. Böyle bir şey olmasını istemeyeceğinizi düşünmekteyiz.

Yukarıdaki dört temel madde evin taşınma aşamasında dikkat edilmesi gereken maddelerdir. Bursa’da taşınma hizmeti almadan önce bu maddelere göz atmanız yararınıza olacaktır. Geri kalan tüm süreç firmamız tarafından profesyonel bir şekilde yönetilecektir. Uzun süredir bu alanda müşterilerimize hizmet vermekte olduğumuzdan dolayı bunu rahat bir şekilde söyleyebiliriz.

IMG 2169 1152x1536.jpg 1
depolama1 576x660.jpeg

En Uygun Bursa Nakliyat Fiyatları

Müşterilerin Bursa’da ev taşımacılığı hizmetimiz hakkında en çok merak ettiği konulardan birisi de açık ara fiyattır. Fiyat konusu müşteriler tarafından sıklıkla sorulmakta ve internet üzerinde aratılmaktadır. Fakat bu konuda internetten net bir bilgi bulmanız ne yazık ki mümkün değildir. Net fiyata ulaşabilen kişilerin büyük bir çoğunluğu da hizmet satın alacağı zaman farklı fiyatlar ile karşılaşmaktadır. 

Bizler Nakliyat hizmetimizin fiyat listesini internet sitemizde yayınlamamaktayız. Bunun iki temel sebebi bulunmakta: sürekli değişen ekonomik denge ve farklı müşteri talepleri. 

Tahmin edebileceğiniz üzere ülke ekonomisine bağlı olarak sizlere sunduğumuz hizmet fiyatlarında değişiklikler meydana gelmektedir. Tırlarımızın yaktığı mazottan, personelimizin masrafına kadar her şey bizler için giderdir. 

Bu giderleri karşılayıp üstüne kâr payı koyarak sizlere bir fiyat listesi çıkarmaktayız. Bu bütün firmalar için bu şekilde işlemektedir. Aksi durumda hiçbir firmanın kâr etmesi, dolaylı olarak bu işi devam ettirmesi mümkün değildir. 

Ek olarak nakliyat hizmeti konusunda her müşterinin beklentisi ve ihtiyaçları farklıdır. Her müşterinin eşya miktarı ve taşınacak mesafe farklı olduğundan, herkes için aynı fiyat geçerli değildir.

Aşağıdaki listede ev nakliyat hizmetinin fiyatını doğrudan etkileyen bazı etmenler bulunmaktadır. Fikir sahibi olmak isterseniz bu listeye göz atabilirsiniz:

parcaparcaesya.jpeg
 • Taşınılacak mesafeler nakliye hizmetinin fiyatını doğrudan etkilemektedir. Uzun mesafelerden çok daha fazla yakıt tüketileceği için doğal olarak daha yüksek fiyatlar ortaya çıkacaktır. Yani nakliye hizmetinin belirleyicilerinden birisi de yakıt fiyatlarıdır.
 • Eşyalarınızın miktarı da bir diğer belirleyici etmendir. Tahmin edebileceğiniz üzere fazla eşya için daha çok iş gücü gerekecektir. Bu da daha fazla maliyet demektir. Bundan dolayı taşınacak eşya miktarına göre fiyat belirlenme işlemi gerçekleştirilmektedir.
 • Eşyaların kaçıncı kattan indirileceği ve kaçıncı kata çıkarılacağı da taşıma hizmetinin fiyatını doğrudan etkilemektedir. Yüksek katlardan taşına işlemi gerçekleştirirken asansörlü nakliyat hizmetini tercih edebilirsiniz. Ev taşıma asansörlü fiyatları hakkında bilgi alabilir ve tercihinizi ona göre yapabilirsiniz. Fakat belirli bir yükseklikten sonra zorunlu olarak asansörlü taşımacılık yapılması gerekmektedir. 

 • Yukarıdaki üç madde nakliyat hizmetinin fiyatını belirleyen temel etmenlerdir. Fiyatlar hakkında detaylı olarak bilgi almak isteyen müşteriler sitemizde bulunan iletişim kanallarını kullanabilirler. Bizleri doğrudan arayabileceğiniz gibi, e-posta veya WhatsApp üzerinden de iletişim kurabilirsiniz. Dilediğiniz iletişim kanalını tercih edebilirsiniz. Mümkün olan en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. 

 • Ev-Kur Nakliyat gibi kurumsal bir firmanın internet sitesinde fiyat bilgisi bulunması doğru olmayacaktır. Fiyatlar sürekli olarak değişme potansiyeline sahiptir. Kimi zaman yükselmekte ve kimi zaman düşmektedir. Bundan dolayı sabit bir fiyat belirlemek mümkün değildir. 

 • İnternet sitesinde fiyat belirten firmaların büyük bir çoğunluğu müşteriler aradığında başka bir fiyat tarifesi belirtmektedir. Bu durum müşterilere kötü bir sürpriz olduğundan dolayı ister istemez firmanın kalitesini kötü şekilde etkilemektedir. 

 • Taşınma hizmetimiz hakkında detaylı bilgilendirmeye sahip olmak için dilediğiniz zaman bizlere ulaşabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz hizmetin detaylarını aktarmak bizler için bir mutluluktur. Bundan dolayı ararken çekinmenize gerek yoktur. 

 • Her geçen gün gelişen teknolojiyle birlikte nakliye firmalarının sunduğu hizmetler de çeşitlenmektedir. Asansörlü Nakliyat hizmeti bunlardan birisidir. Sizler için sunduğumuz asansörlü nakliye hizmeti hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için içeriğimizi okumaya devam edebilirsiniz.

Bursa’da Asansörlü Taşımacılık Fiyatları

Son zamanlarda yapılan binaların tamamı oldukça yüksektir. Buna bağlı olarak Bursa’da asansörlü  taşımacılık hizmeti bir tercihten ziyade zorunluluk gibi olmuştur. 

Hâl böyle olunca müşterilerin büyük bir çoğunluğu Bursa’da asansörlü taşımacılık fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istemektedir. Vermiş olduğumuz bütün hizmetlerin fiyatları zaman içinde değişmektedir. Özellikle sürekli değişen ekonomik dengeler yüzünden bu daha sık gerçekleşmektedir. Bundan dolayı siz değerli müşterilerimize ne yazık ki sabit fiyat tarifesi çıkarmamız mümkün değildir. 

Buna ek olarak her müşterinin birbirinden farklı ihtiyaçları ve beklentileri bulunmaktadır. Kimisi az eşyaya sahipken kimisi bir kamyonu rahatlıkla doldurmaktadır. Bazı müşteriler kısa mesafe taşınırken bazı müşterilerimiz şehrin diğer ucuna gitmektedir. Bundan dolayı nakliyat hizmetimiz müşteriden müşteriye farklılık göstermektedir. 

Fiyat konusunda detaylı bilgilendirmeye sahip olmak için tarafımıza ulaşmanız en doğrusu olacaktır. Bu sayede en güncel ve doğru fiyatları öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda hizmetimiz hakkında kafanıza takılan soruları bizlere doğrudan iletebilirsiniz. 

Asansörlü Taşıma hizmetimiz alanında profesyonel ekip arkadaşlarımız tarafından sizlere sunulmaktadır. Bundan dolayı hiçbir şekilde endişe duymanıza gerek yoktur. 

Müşterilerin asansörlü taşımacılık hakkında merak ettiği bazı genel hususlar bulunmaktadır. Bu hususlara aşağıdaki alanda kısa bir şekilde değinilmiştir:

 • Asansörlerin kaç kiloya kadar taşıyabileceği oldukça fazla merak edilmektedir. Yeri geldiğinde birkaç beyaz eşyayı bir arada taşıyan bu asansörlere güvenebilmek için bu hususa açıklık getirilmesi oldukça önemlidir.
 • Asansörler çeşit çeşittir. Nakliyat hizmetimizde kullandığımız asansörler ev taşımak için yeterli kapasiteye ve yüke sahiptir. Bundan yana hiçbir kuşkunuz olmasın.
AnyConv.com 0404568d f2b2 42bd a02f 3f4215020137 1536x1152 1
WhatsApp Image 2021 12 18 at 19.59.58 2
 • Bir diğer merak edilen konu ise asansörün uzunluğudur. Asansörlerin uzunluğu da üretim amacına ve modeline göre değişmektedir. Kafanızda bir ölçü canlanması adına asansörlerimizin 20. kata kadar uzandığını belirtebiliriz. 
 • Şehir içi bir binada taşımacılık yapmak için bu ölçü gayet yeterlidir. İhtiyaç duyulması halinde çok daha gelişmiş asansörler kullanılmaktadır. 30 yılın vermiş olduğu tecrübeyle birlikte bu konuda endişe duymanızı istemeyiz.
 • Asansörü kullanan personel de oldukça fazla merak edilmektedir. Şunu belirtmeliyiz ki, bünyemizde bulunan her çalışan alanında profesyonel ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Bundan dolayı asansörün kontrolünden sorumlu olacak kişi de kendi işinde bir profesyoneldir.

Yukarıdaki üç madde aklınızda oluşabilecek soruların büyük bir çoğunluğuna cevap olacaktır. Ev taşımacılığı konusunda daha detaylı bilgi almak için tarafımıza ulaşabilirsiniz. Taşımacılık hizmetinde profesyonelleşen firmamız sizlerden gelecek telefonları bekliyor olacak. Dilediğiniz iletişim kanalını kullanarak tarafımıza ulaşabilirsiniz.

FAQ

Ev Taşıma Asansörü Fiyatları

Vermiş olduğumuz hizmetten memnun kalan birçok kişi bulunmaktadır. Ağızdan ağıza markamızın adı yayılırken ev taşıma asansörü fiyatları konusu da merak edilmektedir. Siz değerli müşterilerimiz için her zaman en uygun fiyatı sunmak amacında olduğumuzu belirtmek isteriz. Fakat internet sitemizden fiyat listesi yayınlamamız ne yazık ki mümkün değil. Müşterilerin isteğine ve ülkenin genel ekonomik şartlarına göre en uygun fiyatlar tarafımızdan sizlere sunulmaktadır. Detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

Bursa’da Ev Taşıma Fiyatları Ne Kadar?

Bursa’da nakliyat hizmetimiz karşılığında istediğimiz fiyatlar birçok müşteriyi şaşırtmaktadır. Kurumsal olarak hizmet veren Ev-Kur Nakliyat firmamız siz değerli müşterilerine en uygun fiyatı belirlemektedir. 

Fiyatlar konusunda detaylı olarak bilgi almak isteyen müşteriler diledikleri kanaldan bizlere ulaşabilirler. Sitemizde bulunan iletişim adresleri sayesinde dilerseniz doğrudan arayabilir dilerseniz WhatsApp üzerinden mesaj atabilir dilerseniz de e-mail adresimize e-posta gönderebilirsiniz. 

Bu aşamada tercih tamamen size kalmış durumda. Hangi iletişim kanalını tercih ederseniz edin tarafınıza en kısa sürede ulaşılacaktır. Bazı zamanlarda yoğun çalışma tempomuzdan dolayı aksaklıklar meydana gelmektedir. Fakat müsait bir zaman yakalandığında tarafınıza dönüş yapılacağından emin olabilirsiniz.

Ev Taşıma Asansörü Kaç KG Taşır?

Müşteriler eşyalarının güvenilir elde olduğundan her zaman emin olmak ister. Bu son derece normaldir. Ev taşıma asansörü kaç KG taşır?Sorusu bundan dolayı oldukça fazla merak edilmektedir. Bu sorunun cevabı oldukça değişkendir. 

İhtiyaca göre asansör tercihi tarafımızdan yapılmaktadır. Asansörlerimiz şehir içi taşımacılık için gereken güce sahiptir. 30 senedir bu açıdan hiçbir sıkıntı yaşanmamıştır. Asansörlerin modeline ve türüne göre taşıyabildikleri yük miktarı değişiklik göstermektedir. 

Genel olarak 100 kilo ile 15.000 kilo arasında değişmektedir. Yani kullandığımız asansörler oldukça kaliteli, güvenilir, güçlü ve dayanıklıdır. Bu sayede nakliyat hizmetimiz günümüze kadar aksamadan verilmiştir. Bizleri tercih eden müşterilerimizin tamamı da bu sayede tarafımızdan her zaman mutlu ayrılmıştır.

Nakliyat Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Müşteriler genel olarak internet üzerinde sabit fiyat bulamazlar. Bundan dolayı  Sorusu oldukça sık sorulmaktadır. 

Nakliyat fiyatları, taşınma mesafesine, eşya miktarına, oda sayısına, taşıma metoduna ve iş gücüne göre belirlenir. Tabii ki bunun dışında genel ekonominin gidişatına göre eklemeler veya indirimler yapılmaktadır. Örnek vermek gerekirse benzin fiyatlarına gelen zamlar, size sunduğumuz hizmetin maliyetini artırmaktadır.

 Doğal olarak fiyatların artmasına sebep olacaktır. Fiyat konusu her zaman karışık ve değişken olmuştur. Bundan dolayı güncel fiyat bilgisi almak için tarafımıza ulaşmanız gerekmektedir. Aksi durumda elde edeceğiniz fiyat bilgileri kısa süre içinde geçersiz kalacaktır.

Asansörlü Nakliyat Nasıl Yapılır?

Bir binanın 20. katına kadar ulaşmayı başaran asansörlerimizin hakkında merak edilenler oldukça fazladır. Bunların başında asansörlü nakliyat nasıl yapılır? Sorusu gelmektedir. Temel olarak asansörlü taşımacılık aşağıdaki gibi yapılmaktadır:

 • Eşyalar doğru ve sağlam bir şekilde paketlenir.
 • Bu aşamada de-monte özelliğine sahip eşyalar sökülerek her bir parça ayrı ayrı paketlenir.
 • Daha sonra oldukça geniş ve dayanıklı plakaya sahip olan asansöre yerleştirilir.
 • Yerleştirme işlemi tamamlandıktan sonra güvenlik önemleri alınır.
 • Daha sonra asansör kullanımında deneyimli olan personelimiz tarafından eşyalar taşınmaya başlar.

Nakliye hizmeti yukarıdaki aşamalardan oluşmaktadır. Asansörler oldukça dayanıklıdır ve ekstra alınan güvenlik önlemleri sayesinde eşyaların hasar alması önlenir. Taşınırken sökülen eşyalar eve ulaştığında tekrardan monte edilir ve ekibimiz tarafından istediğiniz alana taşınır. Gereken durumlarda asansörün çevresi kafesle kapatılmaktadır. Bu sayede eşyaların güvenliği maksimum seviyeye çıkarılır. Nakliye işinde asansör kullanmak eşyaların hasar görme ihtimalini minimum seviyeye indirmektedir.

İstanbul Bursa Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?

Olası Marmara depreminden dolayı İstanbul’dan Bursa’ya yoğun bir şekilde göç başlamıştır. Bundan dolayı internet üzerinde İstanbul Bursa nakliyat fiyatları ne kadar? Sorusu sıklıkla aratılmaktadır. İstanbul ve Bursa arasında yapılacak nakliyatın fiyatları yukarıda bahsedilen sebeplerden dolayı değişiklik göstermektedir. Fakat sitemizde bulunan iletişim kanallarını kullanarak tarafımıza ulaşabilir ve güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. 

Kurumsal hizmet veren Ev-Kur Nakliyat firmamız siz değerli müşteriler için her zaman uygun fiyat sunmaya çalışmaktadır. Aynı zamanda 30 senenin vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübe sayesinde mümkün olan en iyi taşımacılık hizmetini sunmaktadır. Nakliyat hizmeti hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorular bu içerikte cevaplanmıştır. Fakat ekstra sormak istediğiniz bir soru olursa veya fiyat bilgisi almak isterseniz bizleri çekinmeden arayabilirsiniz.

 Siz değerli müşterilerin mutluluğu ve memnuniyeti bizlerin çalışma hayatının merkezinde konumlanmıştır. Bu sayede bizleri tercih eden kişilerin tamamı verdiğimiz hizmetten memnun kalmaktadır. Nakliyat hizmeti profesyoneller tarafından verilmesi gereken bir hizmettir. Aksi durumda ortaya çıkacak sonuçlar sizleri memnun etmeyecektir. 

Eşyalarınızın güvenliği ve sizlerin konforu için Ev-Kur Nakliyat markamızı tercih etmenizi tavsiye etmekteyiz. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde %100 müşteri memnuniyetine ulaşmış bulunmaktayız. Sizler de mutlu müşterilerimizin arasına katılmak istiyorsanız bir telefon kadar uzağınızdayız. Dilediğiniz zaman bizlerle iletişime geçerek hizmet ya da bilgi alabilirsiniz.