WhatsApp Image 2021 12 18 at 19.59.57 1 1152x1536 1

Bursa Nakliyat

Bursa ilinde nakliyat hizmeti veren firmamız oldukça başarılıdır. Bursa nakliyat hizmeti arayanların bir numaralı tercihi Ev-Kur Nakliyat hizmetinizde!

Nakliyat hizmetinde en büyük gerekliliklerden birisi tecrübedir. Taşımacılık hizmetini profesyonel bir şeklide sunan firmamız bu alanda neredeyse 30 yılını devirmek üzere. Yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde binlerce kişiye Nakliyat hizmeti sunmuş bulunmaktayız. Ev-Kur Nakliyat firmamız sizlerin mutluluğunu ve huzurunu çalışma hayatının merkezine koyarak hizmet vermektedir. Bu sayede yıllardır çalıştığımız bütün müşteriler bizlerden memnun kalmıştır.

Nakliyat işlemi alanında uzman kişilerce yapılmadığı takdirde büyük hasarlara yol açmaktadır. Evinizde değer verdiğiniz, önemsediğiniz eşyaların hasar görmemesi adına nakliye hizmetini profesyonel firmalardan almanız gerekmektedir. Aksi takdirde çok sevdiğiniz fincan takımlarına ya da son model televizyonunuza veda etmek zorunda kalabilirsiniz.

Eşyalarınızın güvenliğini sağlamak adına özel taşıma stratejileri geliştirmiş bulunmaktayız. Örnek vermek gerekirse, sökülebilen eşyaları taşıma işlemi başlamadan önce parçalarına ayırıp taşıma işlemi sonlanırken tekrar monte etmekteyiz. Bu sayede kırılması muhtemel olan eşyalarınız çok daha güvenilir ve hasarsız şekilde taşınacağınız mekâna ulaştırılır. Ayrıca taşınma işlemi sonrasında eşyalarınızın sağlam olduğu onayı alınmadan taşıma işlemi sonlandırılmaz. Bu özelliğimiz sayesinde nakliyat firmamız alanında tek olma özelliğini taşımaktadır.

Ev-Kur Nakliyat firmamız hakkında daha detaylı ve güncel bilgilere sahip olmak isterseniz sitemizde bulunan iletişim adreslerinden tarafımıza ulaşabilirsiniz. Dilerseniz doğrudan arayabilirsiniz dilerseniz de Mobil uygulaması üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Tercih tamamen size kalmış durumda.

Bursa’da Ev-kur Nakliyat

Bursa’da nakliyat hizmetini alanında uzmanlaşmış kişilerden almanız gerekmektedir. Aksi durumda evinizde bulunan eşyalarınızın büyük bir çoğunluğu hasar alacağı gibi vermiş olduğunuz ücretin karşılığını asla alamazsınız. Bizler tamamen kurumsal hizmet vermekteyiz. Üstelik bunu yaparken uygun fiyat politikamızdan vazgeçmemekteyiz. Yani alanında uzman, kurumsal hizmet veren ve uygun fiyatlı bir firma arıyorsanız Ev-Kur Nakliyat tam size göre!

Şirketimiz bünyesinde asansörlü taşımacılık hizmeti de bulunmaktadır. Bu sayede eşyalarınızın evinize sağlam bir şekilde ulaşacağının garantisini vermekteyiz. Çoğu firmanın kullanmakta olduğu asansör modelleri yüksek binalar için yetersiz kalmaktadır. Geniş araç filosu sayesinde Ev-Kur Nakliyat bu tarz sorunlarla asla karşılaşmamaktadır. Eşyalarınız yüksek binalara tamamen güvenli bir şeklide tarafımızca taşınmaktadır. Günümüz şartlarında en çok tercih edilen taşımacılık hizmeti sizler için son derece uygun fiyatlı olarak verilmektedir.

Bursa’da nakliyat hizmetinden yararlanmak isteyen vatandaşlarımız sitemizde bulunan numaralardan tarafımıza ulaşarak tüm detayları öğrenebilirler. Satın alacağınız hizmete göre fiyatlarda değişiklik olmaktadır. Fakat hangi hizmeti satın alırsanız alın en uygun fiyatlar yine Ev-Kur Nakliyat tarafından sizlere sunulmaktadır.

Vermiş olduğumuz hizmet eşyalarınızı paketlemeden araçlara yüklemeye ve daha sonra yeni evinize sorunsuz bir şekilde taşımaya kadar bütün aşamaları kapsamaktadır. Sizlerin yapması gereken tek şey tarafımıza ulaşarak nasıl bir hizmet satın almak istediğiniz belirtmek olacaktır. Ardından nakliyat firmamız sizlerin adresine ulaşacak ve tamamen profesyonel bir şekilde hizmeti sunmaya başlayacaktır. Bu aşamada yapmanız gereken tek şey arkanıza yaslanıp profesyonel ekibimizin büyük bir hevesle çalışmasını izlemek olacaktır.

Firmamız asla iş seçicilik yapmamaktadır. Günümüz firmaların büyük bir çoğunluğu taşınacak eşya miktarına göre hizmet vermektedir. Ev-Kur Nakliyat olarak farklı taşıma hizmetleri de sağlamaktayız. Bu hizmetimiz sayesinde siz değerli müşterilerimizin eşya miktarına bakılmaksızın nakliyat ihtiyacını karşılamaktayız. Bu sayede nakliyat hizmetimiz her bütçeye uygun olarak kataloglarımızda yerini almaktadır.

Bir Bursa Nakliyat Firmasından Daha Fazlası

Ev-Kur Nakliyat firmamız siz değerli müşteriler için hizmette sınır tanımamaktadır. Nakliye hizmetinin yanı sıra depolama hizmeti de sunmaktayız. Bu sayede evinizde durmasını istemediğiniz eşyaların depolanmasını sağlamaktayız. Depolama sayesinde kullanıcılarımızın kişisel eşyalarını da güvenli bir şekilde saklamaktayız. Bu sayede geçici olarak atanmış olan, yurt dışına çalışmaya giden veya uzun süre tatile çıkan kişiler için bir numaralı depolama hizmetini sunmaktayız. Dilerseniz tarafımıza ulaşarak depolama hizmetimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Firmamız nakliyat hizmetine ek olarak ofis taşıma hizmeti de sunmaktadır. Birçok kişi ev taşıyan bütün firmaların ofis taşıma işini de yapabileceğini düşünmektedir fakat bu son derece yanlıştır. Ofis ya da büro gibi şirketlerin taşınması, evlerin taşınmasından çok daha farklıdır. Bundan dolayı size özel olarak Bursa’da ofis nakliyesi hizmeti oluşturmuş bulunmaktayız.

Ofisler, evlere nazaran içinde birçok farklı eşya barındırır. Bunlardan bazıları; dosya, sunmuş olduğunuz hizmete özgü aletler ya da çelik kasa olabilir. Özellikle çelik kasa gibi ağır eşyaların taşınması sıradan nakliye firmaları için oldukça zor bir iştir. Fakat taşıma için özel olarak oluşturulan ekibimiz sayesinde sizlerin bütün ihtiyaçları karşılanmaktadır.

Hayat kurtaran ek hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için internet sitemizde bulunan iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Ayrıca sitemizde yer alan iletişim formunu kullanarak da mesajınızı iletebilirsiniz. Dilerseniz adresimize gelerek yüz yüze görüşme fırsatı da yakalayabilirsiniz. Fakat yoğun iş tempomuzdan dolayı telefon veya e-posta yoluyla iletişim kurmanızı tavsiye etmekteyiz.

Neden Ev-Kur Nakliyat?

Günümüzden yaklaşık 30 sene öncesinde kurulan nakliye firmamız alanında son derece tecrübelidir. Bildiğiniz üzere alanında yeterince bilgi sahibi olmayan nakliye firmalarını tercih etmek büyük bir hüsranla sonuçlanmaktadır. Eşyalarınızın deforme olması, zarar görmesi ya da kırılması gibi sorunlarla karşılaşmak istemiyorsanız Ev-Kur Nakliyat gibi alanında uzmanlaşmış firmaları tercih etmelisiniz.

Bizler siz değerli müşterilerimize yakışacak biçimde yani kurumsal olarak hizmet vermekteyiz. İşimizin öneminin ve değerinin her zaman bilincindeyiz. Firmamızın çalışma prensiplerini sizlere anlatarak güvenli nakliyat nasıl yapılır? Sorusunun cevabını da vermek isteriz.

  • Ekibimizle iletişim kurarak dilediğiniz gün ve saati tercih edebilirsiniz. Bu konuda esnek davranmanız mümkünse hafta sonlarını tercih etmemenizi tavsiye etmekteyiz. Nakliye firmalarının en yoğun olduğu günler Cumartesi ve Pazar günleridir.
  • Taşınma gününüzü belirleyip firmamızla iletişime geçtikten sonra yapmanız gereken tek şey arkanıza yaslanıp süreci izlemek olacaktır. Ev-Kur Nakliyat olarak geri kalan bütün süreci başarılı bir şekilde yönetmekteyiz.

Öncelikle eşyalarınız ekibimiz tarafından eksiksiz bir şeklide ambalajlanmaktadır. Bu aşamada de-monte özelliği olan eşyalarınız hasar verilmeden sökülmekte ve bütün parçaları ayrı ayrı ambalajlanmaktadır. Böylelikle kırılması muhtemel olan eşyalarınız çok daha güvenli şekilde taşınır.

  • Paketleme işlemleri büyük bir titizlikle tamamlandıktan sonra taşıma aracımıza yüklenmektedir. Bu aşamada personel sayımız yeterli olacaktır. Personellerimizin tamamı alanında uzman olduğu için sorun çıkmayacaktır. Ayrıca eviniz yüksek katta yer alıyorsa asansörlü taşıma sistemimiz devreye girmektedir. Böylelikle eşyalarınız riske atılmadan araca taşınmaktadır.
  • Taşınacağınız adrese ulaşıldığında düzenli ve güvenli bir şeklide yerleştirilmiş eşyalarınız araçtan indirilmektedir. Daha sonra uygun taşıma metoduyla birlikte yeni evinize taşıma işlemi başlamaktadır. Bu aşamada gerektiği zaman Bursa’da nakliyat metodu devreye sokulmaktadır.
  • Tüm eşyalar yeni eve taşındıktan sonra yerleştirilme işlemi de ekibiz tarafından yapılmaktadır. Bu aşamada sökülen eşyalar tekrardan montelenerek müşterinin istediği konuma yerleştirilmektedir. Nakliye hizmetimiz böylelikle başarılı bir şekilde sonlanmış olur.

Nakliyat firmaları içinde yer alan Ev-Kur Nakliyat firmamız alanında uzman bir markadır. Bundan dolayı gözünüz kapalı bir şekilde bizlere güvenebilirsiniz. Yukarıdaki maddeleri okuduktan sonra hâlâ aklınıza takılan bir soru varsa doğrudan bizleri arayarak sorabilirsiniz. Güncel iletişim kanallarımız her zaman sitemizde mevcut.

Bursa’da Nakliyatın Önemi

Günümüzdeki bina yapıları öncekilere nazaran çok daha yüksektir. Bundan dolayı nakliye hizmeti veren bütün firmaların asansörlü taşımacılık yapabiliyor olması gerekmektedir. Asansöre sahip olmayan bir nakliye firmasını günümüz şartlarında tercih etmek büyük bir risk almak demektir. Özellikle taşınacağınız ev binanın yüksek katlarından birinde yer alıyorsa, asansör kullanmadan taşımacılık yapmak büyük bir risktir.

Eşyalarınızın hasar almasını istemiyorsanız kesinlikle taşıma hizmetinden yararlanmanız gerekmektedir. Ayrıca bu noktada da dikkat etmeniz gereken hususlar bulunmaktadır. Bunların içinden en önemlisi kullanılacak asansörün kalitesi ve boyudur. Ev-Kur Nakliyat firmamızın sahip olduğu asansörün boyu en yüksek binalara taşımacılık yapmak için bile gayet yeterlidir. Bundan dolayı bizleri tercih ederken endişe duymanıza gerek kalmaz.

Nakliyat firması olarak sizlere asansörlü taşımacılığın avantajlarından bahsetmek isteriz. Böylelikle bizleri tercih etmenin ne kadar büyük kolaylıklar sağladığını öğrenebilirsiniz:

  • Bir evde olabilecek en ağır eşyaları bile rahatlıkla taşıyabilecek asansörlerimiz mevcuttur. Bu sayede rahat ve sorunsuz bir şekilde taşınma işlemini gerçekleştirebiliriz.
  • Asansörlerimiz sayesinde günün erken veya geç saatlerinde bile taşımacılık yapabiliriz. Böylelikle çevrenizde bulunan kişilerin hiçbiri ortaya çıkan sesten rahatsız olmayacaktır.
  • Son derece yüksek binalarda taşımacılık yapmaktayız. Yani sahip olduğumuz asansörlerin boyutları taşımacılık yapmak için yeterlidir.
  • Asansörleri kullanan operatörlerimiz firmamızda bulunan bütün çalışanlar gibi alanında uzmandır. Profesyonel hizmet vermek için bunun bir gereklilik olduğunun bilincindeyiz.
  • Ayrıca asansörlü nakliyat işlemi gerçekleşirken iş güvenliğinin bilincinde olan ekibimiz alan kontrolünü sağlamaktadır.

Yukarıdaki maddelere göz atarak sağladığımız nakliyat sektöründe ne kadar dikkatli ve deneyimli olduğumuzu anlayabilirsiniz. Bu konu hakkında detaylı bilgilendirme almak için telefon numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Dilerseniz sitemizde bulunan mail adresine e-posta atabilir veya mobil üzerinden tarafımıza mesaj yollayabilirsiniz.

Ev taşıma süreci oldukça sancılı, stresli ve karışık bir süreçtir. Bunun bilincinde olan firmamız sizlere her konuda yardımcı olmaktadır. Nakliyat firmamız üstlendiği sorumluluğun her zaman bilincindedir. Bundan dolayı bizleri tercih ederken tereddütte kalmanıza asla gerek yoktur. 30 yıla yakın bir süredir firmamız sorunsuz bir şekilde hizmet vermektedir. Her geçen gün yeni bir şeyler öğrenerek kendisini geliştiren markamız günümüzde %100 müşteri memnuniyetine ulaşmıştır. Özenli paketleme, dikkatli taşıma ve yerleştirme aşamalarından oluşan nakliyat hizmetimiz herkes tarafından takdir edilmektedir.

Nakliyat hizmeti dışında depolama ve ofis taşıma gibi alt hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Tarafımıza ulaştığınızda hangi hizmeti satın almak istediğinizi belirterek en detaylı bilgilendirmeye sahip olabilirsiniz. Ofis taşıma hizmeti ile nakliyat hizmetini birbiriyle karıştırmamanızı rica ederiz. Buna ek olarak en uygun fiyatlı ve en güvenli depolama için bizi tercih edebilirsiniz.

Firmamız sizlerin mutluluğu ve huzuru için her daim sorumluluk almaktadır. Aldığı sorumluluğu eksiksiz ve profesyonel bir şekilde yerine getirmektedir. Bunu yaparken uygun fiyatlı hizmet politikasından asla vazgeçmemektedir. Kurumsal olarak hizmet veren markaların içinde en uygun fiyatlarla hizmet vermenin yanı sıra hiçbir müşterimiz bizden şikayetçi olmamıştır. Bunun haklı gururunu yaşarken siz değerli müşterilerimizi, mutlu müşterilerimizin arasına katılmaya davet ediyoruz.