Ev-kur Evden Eve Nakliyat

Bursa'da Asansörlü Taşıma

Bursa ilinde taşınma hizmeti veren firmamız Bursa’da asansörlü taşımacılık hizmeti saycesinde yüksek binalara rahat bir şekilde erişmektedir.

Günümüz yapıları genel olarak yüksektir. Bundan dolayı taşınma işlemi her zaman zorluk çıkarmaktadır. Taşımacılık hizmetimiz sayesinde bizleri tercih eden müşterilerin tamamı rahat bir şekilde diledikleri konuma taşınmaktadır. 

Günümüz şartlarında bir tercihten ziyade ihtiyaç konumuna gelmiştir. Fakat asansörlü taşımacılık firmalarını tercih ederken dikkat etmeniz gerekmektedir. 

Bizler gibi kurumsal olmayan firmalardan alacağınız nakliyat hizmeti başınıza büyük işler açacaktır. Her şeyden önemlisi taşınma işleminiz değer verdiğiniz eşyalarınızın hasar almasıyla birlikte sonuçlanacaktır. Bu tarz istenmeyen durumlarla karşılaşmamak için Ev-Kur Nakliyat firmamızı tercih edebilirsiniz.

Güvenilir nakliyat hizmetimiz sayesinde şehir içinde erişemeyecek yükseklik bulunmamaktadır. Bundan dolayı bizleri tercih ederek gönül rahatlığıyla istediğiniz konuma taşınabilirsiniz. 

Günümüzde yapılan binaların büyük bir çoğunluğu oldukça uzundur. Bundan dolayı asansörlü nakliyat hizmeti bir zorunluluk haline gelmiştir. Günümüzde asansörlü nakliyatın tercih edilmesinin birçok sebebi bulunmaktadır. Bu sebeplerden bazıları aşağıdaki gibidir:

 • Mobil asansör firmaların iş yükünü azaltmaktadır. Bu sayede personel maliyetinden oluşan kâr hizmet kalitesini artırmak için kullanılmaktadır.
 • Asansörler sayesinde çok daha hızlı ve rahat bir şekilde taşıma işlemi gerçekleşmektedir.
 • Yalnızca hız bakımından değil hem personelin sağlığı hem de eşyaların güvenliği açısından da birçok yararı bulunmaktadır.
 • Taşınırken oldukça fazla ses kirliliği oluşmaktadır. Asansörlü taşımacılık sayesinde bu sorun da ortadan kalkar ve taşınma işlemi çok daha huzurlu şeklide gerçekleşir.
 • Hassas ve insan gücüyle kırılması muhtemel eşyalarınız asansörlü taşımacılık sayesinde son derece güvenli bir şekilde taşınmaktadır.

Yukarıdaki sıralanan maddeler Asansörlü taşımacılığın hizmetimizin temel faydalarıdır. Bu faydalar çok daha artırılabilir. 

Ev-Kur Nakliyat firmamızın profesyonel taşımacılık hizmetini değerlendirmelisiniz. 30 yıla yakın bir süredir müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bunun vermiş olduğu güven sayesinde çok daha iyisini yapabileceğimize inanıyoruz. İletişim için sitemizdeki telefon numarasını, e-posta adresini veya mesaj formunu kullanabilirsiniz.

WhatsApp Image 2021 12 18 at 20.00.00
asansorlunakliyat.jpeg

Bursa’da Asansörlü Taşınma Nasıl Gerçekleşir ?

Taşınma süreci oldukça zahmetli, sıkıntılı ve stresli bir süreçtir. Bunun bilincinde olduğumuz için taşımacılık hizmetimizde bazı kolaylıklar sağlamaktayız. Bizleri tercih ederek taşınma sürecinizin profesyonel bir şekilde yönetilmesini sağlanabilir. Ev-Kur Nakliyat olarak sizlere kaliteli hizmetin garantisini sunmaktayız:

 • Mobil asansör hizmetimiz ihtiyacınıza göre hizmet vermektedir.
 • Firmamız hizmet vermeden önce bütün detayları müşteriyle birlikte belirler ve buna göre çalışma planı oluşturur.
 • Birçok nakliye firması gibi sizi fiyat konusunda taciz edercesine davranışlar sergilemez. Ortaya çıkan plan sonucunda bir fiyat teklif eder ve kabul etmeniz doğrultusunda çalışmalara başlanır.
 • Taşıma işlemlerimiz tamamen firmamıza ait olan personel ve araçlarla birlikte gerçekleştirilir. Ödeme gerçekleştikten sonra farklı firmalara transfer söz konusu değildir.
 • Firmamız sizlerden gelen geri dönüşleri değerlendirerek kendisini geliştirir ve her geçen gün daha kaliteli konuma yükselir.

Uzun yıllardır güvenli taşımacılığı sağlayan , Ev-Kur Nakliyat firmamız için en önemli konu müşteri memnuniyetidir. Sizler de 30 seneye yakın tecrübeye güveniyorsanız bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

Neden Asansörlü Taşınma Tercih Etmeliyim?

Müşterilerin büyük bir çoğunluğu Bursa’da asansörlü nakliyat hizmetinin neden tercih edilmesi gerektiğini merak etmektedir. Son derece gelişmiş bir teknoloji olan asansörlü taşımacılığın neden tercih edilmesi gerektiği aşağıdaki alanda açıklanmıştır:

 • Taşıma Asansörü oldukça gelişmiş bir taşıma yöntemidir. Ortalama bir asansör 20 katlı binanın en üstündeki kata kadar sağlıklı bir şekilde eşya taşımaktadır.
 • Asansörlü taşımacılık hizmeti sayesinde taşınma işlemi ortalama olarak 1 saat içinde bitmektedir. Maksimum 2 saate kadar uzamaktadır. Klasik taşınma tarafına bakıldığında bu süre 6 saate kadar yükselmektedir.
 • Asansörlü taşıma hizmeti sayesinde eşyalar çok daha güvenilir bir şekilde hedefe ulaştırılır. Doğru paketleme yapıldığı sürece eşyalar hiçbir şekilde hasar görmemektedir.

Yukarıdaki üç temel madde bile başlı başına asansörlü taşıma hizmetinin tercih edilmesi için yeterlidir. Asansörlü taşımacılık sayesinde yüksek binalara, daha kısa sürede ve daha güvenli şekilde eşya taşıma hizmeti sağlanmaktadır. Bunun akabinde Ev-Kur Nakliyat gibi güvenilir ve tecrübeli firmaları tercih etmek büyük yararlar sağlayacaktır. Asansörü doğru şekilde kullanmak için yetkinlik gerektiğini unutmamak lazımdır.

Ofis taşıma işlemi
beaf1df6 7836 4590 899e 11ad928c6c8b

Bursa'da Asansörlü Taşınma Fiyatları Nasıl Belirlenir?

İnsanların böylesine kaliteli hizmet karşısına ödeyeceği tutar her zaman merak edilmektedir. Bursa’da asansörlü taşınma fiyatları her zaman değişkenlik göstermektedir. Bunun temel sebebi bütün müşterilerin farklı ihtiyaçlarla tarafımıza başvurmasından kaynaklanır. Asansörlü Taşıma fiyatları belirlenmesinde genel olarak aşağıdaki unsurlar etkilidir:

 • Boşaltılan evin kaçıncı katta olduğu,
 • Taşınılacak yeni evin kaçıncı katta olduğu,
 • Kullanılacak personel sayısı,
 • Taşınacak eşyanın miktarı,
 • Taşınmanın gerçekleşeceği mesafe,

Genel olarak taşımacılık hizmetinin fiyatını yukarıdaki etmenler belirlemektedir. Bunların yanı sıra birkaç madde daha belirtilebilir fakat  detaya girdiği için tarafımıza doğrudan başvurabilirsiniz.

Kurumsal olarak hizmet veren firmamız diğer firmalara nazaran çok daha uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet vermektedir. Zamanla edindiğimiz bilgi ve tecrübe ile , binlerce müşteriyi yeni evine sorunsuz ve mutlu bir şekilde taşıdık.

Her geçen mutlu müşterilerimizin arasına yeni kişilerin eklenmesi bizlere tarifi olmayan bir gurur yaşatmaktadır. Sizler de mutluluğumuza ortak olmak isterseniz sitemizde bulunan iletişim numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz. Hizmeti tarafımızdan son derece güvenli ve uygun fiyatlı şekilde sağlanmaktadır.

Fiyat bilgisi hakkında detaylı bilgiyi ne yazık ki internet sitemiz üzerinde belirtemiyoruz. Fiyatlar her zaman değişme potansiyeline sahiptir. Bundan dolayı güncel olmayan fiyatlarla bir kaos oluşturmak istemeyiz. En doğru ve güncel fiyatları tarafımıza ulaşarak anında öğrenebilirsiniz.

Bursa Asansörlü Taşınma Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Nakliye Asansörü Ne Kadar?

Müşterilerin Mobil Asansörlü Taşıma hizmeti hakkında en çok merak ettiği konu kesinlikle fiyattır. Bundan dolayı nakliye asansörü ne kadar? Oldukça sık karşılaştığımız bir sorudur. 

Fiyat konusunda yukarıda belirtildiği üzere birçok farklı etmen devreye girmektedir. Güncel ve doğru fiyatlandırma için bizlerle iletişim kurmanız en doğru seçenektir. Sizlerden gelecek telefonları bekliyor olacağız.

Ev Taşıma Asansörü Kaç KG Taşır?

Müşterilerin eşyalarını emanet ettiği asansöre güvenmeleri gerekir. Bundan dolayı Ev taşıma asansörü kaç kg taşır? Sorusu sıklıkla sorulmaktadır. Bu sorunun cevabı asansörün tipine ve modeline göre değişmektedir. 

Elimizde her ihtiyaca uygun asansör olduğunu bilmenizi isteriz. 100 kilodan başlayarak 15.000 kiloya kadar taşıyabilecek asansörlerimiz bulunmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz hizmete en uygun asansör tarafımızca kullanılacaktır.

Bursa'da Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?

Tarafımızdan verilen fiyatların uygun olacağından hiç şüpheniz olmasın. Fakat sürekli olarak değişen ekonomik gelişmelerden dolayı nakliyat fiyatlarımızda değişiklikler meydana gelmektedir. Bundan dolayı en doğru ve güncel fiyatları tarafımıza ulaşarak alabilirsiniz. Böylesi çok daha doğru olacaktır.

Asansörlü Taşıma Nedir, Nasıl Olur?

Bursa’da nakliyat hizmeti tarafımızdan profesyonel olarak sağlanmaktadır. Fakat müşterilerin büyük bir çoğunluğu bu hizmetin nasıl bir hizmet olduğunu merak eder.

Kısaca açıklamak gerekirse, eşyalarınızın taşınmasını kolaylaştıran bir hizmettir. Eşyalar asansörlerle indirilip yeni eve yerleştirilir.

Ortalama 20 katlı bir binanın en yüksek katına ulaşmakta ve sağlıklı bir şekilde eşya transferi yapabilmektedir. Alanında uzmanlaşmış ekimiz sayesinde taşınma işlemi genellikle 1 saat kadar sürmektedir. Tabii ki bu süre eşya miktarına göre değişkenlik göstermektedir.

Siz değerli müşterilerimizin mutluluğu ve memnuniyeti her zaman ön plandadır. Ev-Kur Nakliyat firmamızın iş hayatının merkezinde bu iki unsur yatmaktadır. Vermiş olduğumuz asansörlü taşımacılık hizmeti hakkında daha detaylı bilgi almak için tarafımıza ulaşmanız gerekmektedir. Bu konu hakkında genellikle fiyat merak edilmektedir.

 İnternet sitelerinde fiyat belirtmenin son derece yanlış olduğunu düşünmekteyiz. Çünkü belirtilen fiyatlar zaman içinde artarak veya azalarak değişkenlik gösterecektir. Bundan dolayı sitede bulunan fiyatlar müşteriyi yanıltacaktır. 

Böyle bir durumun kurumsal firmaya yakışmayacağını düşünerek internet sitemizde fiyat bilgisine yer vermemekteyiz. Dilerseniz sitemizde bulunan iletişim formunu doldurabilir, e-posta adresine mail atabilir veya telefon numaralarımızı doğrudan arayabilirsiniz. Aynı zamanda WhatsApp uygulaması üzerinden de iletişim sağlayabilirsiniz. Hangi yöntemi kullandığınızın bir önemi olmaksızın ekip arkadaşlarımız mümkün olan en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlayacaktır.

Bursa’da nakliyat hizmetinden uygun fiyatlı olarak yararlanmak istiyorsanız birkaç tık uzağınızda sizleri bekliyor olacağız. Alanında uzman kadro ve profesyonel ekipmanlarla birlikte çalışmaya her daim hazır bulunmaktayız. 30 yıla yaklaşan tecrübemizle birlikte taşıyamayacağımız evin olmadığını düşünmekteyiz. Yapmanız gereken tek şey istediğiniz hizmeti belirtmek ve sonra keyifle izlemek , detayları biz hallederiz.  Sizlerle çalışmak için sabırsızlanıyoruz.

Scan the code
Call Now Button