Ev-kur Evden Eve Nakliyat

Ev Nakliyat

Ev nakliyat oldukça zor, bilgi ve profesyonellik isteyen bir iştir. Nakliyat firmaları içinden tercih yaparken dikkatli olmak gerekiyor.

Bursa’da nakliyat firmaları içinde gerçekten profesyonel ve kurumsal hizmet verenleri bulmak her zaman büyük önem arz etmektedir. Aksi durumda zaten zor olan taşınma işlemi çok daha zor bir hâl alacaktır. 

Eşyalarınızın yanlış paketlenmesi, yanlış taşınması ve zarar görmesi gibi zincirleme felaket senaryolarının gerçekleşmemesi için nakliyat firmaları içinden doğru tercih yapmalısınız.

Bu aşamada Ev-Kur Nakliyat markamız devreye girmektedir. Bünyemizde çalışan personellerin tamamı alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. 30 yıllık tecrübe de işin içine girdiği zaman müşterilerle aramızdaki güven bağı kendiliğinden oluşmaktadır. 

Ev-kur Nakliyat olarak müşterilerin bütün ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz. Birçok firma taşıyacağı eşyaya göre müşteri tercih etmektedir. Oysa biz gerektiği zaman sizler için parça eşya taşıma hizmeti de sunmaktayız.

Güvenilir, profesyonel ve hızlı hizmet veren bir firma arıyorsanız Ev-Kur Nakliyat tam size göre! Bursa il sınırları içinde dilediğiniz yerden dilediğiniz yere nakliyat yapmaktayız. En sevdiğiniz beyaz eşyanıza ya da hassas ev aletlerinize taşınma sırasında zarar gelmesini istemiyorsanız doğru firma tercihi yapmanız gerekmektedir. 

Aksi durumda sevdiğiniz eşyalarınızla vedalaşmanız gerekebilir. Sizler için sunduğumuz profesyonel nakliyat hizmeti hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz sitemizde bulunan iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

Depolama Hizmeti
a430930d c080 4a2c b6c0 bb1b648323c5

Bursa’da Nakliyat Firması Nasıl Seçilmelidir ?

Günümüzde ev taşımak oldukça karmaşık, zor ve uğraştırıcı bir iş olarak düşünülmektedir. Oysaki Nakliyat firmaları içinden kaliteli ve profesyonel olanını tercih etmeniz durumunda yapmanız gereken tek şey, arkanıza yaslanıp evinizin taşınmasını izlemek olacaktır. Nakliyat sektörü içinde her türlü firma bulunmaktadır. Fakat işini seveni, önemseyeni ve müşterilerinin ihtiyaçlarına her anlamda cevap verebileni oldukça azdır. Bizim gibi kaliteli firmaların ortak özellikleri aşağıdaki gibidir. Bu özelliklere dikkat ederek tercih yapmanız her zaman yararınıza olacaktır:

 • Kaliteli nakliye firmaları her zaman ihtiyaca uygun hizmet vermektedir. Müşterilerini her daim anlar ve ekstra masraf çıkarmaktan kaçınır. Bunun tersini yapan nakliye firmalarından büyük bir hızla uzaklaşmanızı tavsiye etmekteyiz.
 • İşinin ehli nakliye firmaları taşınacak tüm eşyalar hakkında bilgi sahibi olmadan asla fiyat konusuna geçmez veya taşınma işlemlerine başlamaz.
 • Doğru nakliye firmasını tercih ettiğinizi fiyatı bir kez konuştuğunuzda anlayabilirsiniz. Çünkü kurumsal firmalar müşteriyle kaliteli ve doğru bir şekilde iletişim kurar. Daha sonra fiyat teklifi yaparak beklemeye koyulur. Sürekli olarak tarafınıza ulaşarak sizi rahatsız edecek davranışlarda bulunmaktan kaçınır.
 • Kaliteli firmaların diğer bir ortak özelliği de sözleşmedir. Nakliyat sözleşme yapmadan eşya taşıma işine girişmemelidir. Nitekim güvenilir firmalar işlemler başlamadan önce müşteriyle birlikte bir sözleşme imzalar.
 • Güvenilir firmaların tamamı kendi araç ve eşya filosuna sahiptir. Birçok nakliye firması anlaşma gerçekleştikten sonra işi başka nakliye firmalarının araçlarıyla gerçekleştirmektedir. Bu son derece yanlış olmakla birlikte kurumsallıktan epey uzaktır.

Yukarıda sıralanan maddeler nakliyat sektörü içinde belirli bir kaliteye ulaşmış olanların ortak özellikleridir. Ev-Kur Nakliyat olarak yukarıdaki özellikleri taşımaktayız. Buna ek olarak 30 yıllık bir tecrübeyi kazanmış durumdayız. Bizleri tercih eden müşterilerin tamamı bu tecrübe sayesinde tarafımızdan memnun kalmaktadır. Eğer sizler de mutlu müşterilerimizin arasına katılmak istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Sitemizi ziyaret ederek bütün iletişim kanallarımızı öğrenebilirsiniz. Dilerseniz tarafımızı doğrudan arayabilir, dilerseniz Mobil uygulaması üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca iletişim formu doldurarak ya da e-posta göndererek de bizlere ulaşabilirsiniz.

Güvenli Nakliyat Nasıl Yapılır?

Bizleri tercih eden müşterilerin bu tarz sorulara cevap aramasına asla gerek kalmaz. Fakat ev taşımacılığı içinde doğru nakliyat firmasını tercih etmeniz için bu soruya cevap vermemiz gerekmektedir. Aşağıdaki alana göz atarak ev taşımada güvenli bir şekilde nakliyat yapmanın yollarını öğrenebilirsiniz. Tarafımıza ulaştığınızda bütün detaylar önceden konuşulmuş olacaktır. Bundan dolayı sizleri gereksiz detaylara boğmadan sorularınızın cevabını vereceğiz.

 • Profesyonel ekibimiz ihtiyacınıza uygun araç tercihini yaparak evinize yanaşır. Bu aşamada gerekirse asansörlü taşımacılık hizmeti devreye sokulur.
 • Evinize gelen personelimiz daha önce anlaşılması üzerine eşyalarınızı güvenilir bir şekilde paketlemeye başlar.
 • Sökülmesi mümkün olan eşyaların tamamı sökülür. Söküldükten sonra elde edilen eşya parçalarının her biri ayrı bir şekilde paketlenir. Bu sayede eşyalarınızın zarar görmesi neredeyse imkânsız bir hâle gelir.
 • Daha sonra eşyalarınız en uygun taşıma yöntemiyle kamyona indirilir ve yeni adresinize doğru yola çıkar.
 • Yeni adrese ulaşıldığında kat yüksekliğine göre ya personelle ya da asansörle birlikte taşınma işlemine başlanır. Asansörlerimizde kafes bulunmaktadır, bu sayede eşyalarınızın asansörden düşmesi mümkün değildir.
 • Sökülen eşyalarınız yeni eve ulaştığında tekrardan birleştirilir. Daha sonra istediğiniz alana yerleştirilir.
 • Nakliyat firmaları içinde en kaliteli ve güvenilir olan firmamız bu işlemleri oldukça uygun fiyatlı şekilde yapmaktadır.

Yukarıdaki maddelere ek olarak bazı güvenlik önlemleri de alınmaktadır. Fakat sizleri detaylarla boğmak istemediğimizden dolayı bunlara değinmedik. Eğer daha detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız sitemizdeki iletişim kanallarını kullanarak tarafımıza ulaşabilirsiniz.

WhatsApp Image 2021 12 18 at 19.59.57 1 1152x1536 1

Bursa’da Nakliyat Fiyatları Nasıl Belirlenir ?

Ev taşımacılığı hakkında en çok merak edilen konu kesinlikle fiyat konusudur. Bunun bilincinde olduğumuzdan dolayı bu yazımızda fiyat konusuna açıklık getirmek istedik.

Taşımacılık fiyatları oldukça değişken bir konudur. Nakliyat sektöründe sabit fiyat sunmak ne yazık ki mümkün değildir. Sizlerin de tahmin edebileceği üzere her müşterinin birbirinden farklı ihtiyaçları bulunmaktadır. Bu ihtiyaçlara yönelik sunulacak hizmete göre fiyatlandırma değişmektedir. Örnek vermek gerekirse bazı müşterilerin gideceği mesafe diğerlerine nazaran daha uzak olmaktadır. İşte bu noktada doğal olarak kısa mesafe giden müşteriye nazaran daha yüksek fiyat tablosu çıkmaktadır. Ayrıca bazı müşterilerin eşyası daha fazla olmaktadır ya da taşınacakları katlar yüksek katlardır. Bu gibi değişkenler nakliye sektörünün sabit fiyatlandırma sunmasını imkânsız kılmaktadır.

Bu gibi sebeplerden ötürü internet sitemiz üzerinde siz değerli müşterilerimize fiyat belirtmemekteyiz. Belirteceğimiz fiyatlar kısa süre içinde güncelliğini yitireceğinden dolayı ortaya kurumsal bir markaya yakışmayacak görüntüler çıkacaktır. Bunu ne biz ne de müşterileri istememektedir. Bundan dolayı fiyat teklifi almak için tarafımıza ulaşmanız en doğrusudur. Bizlere taşınacak eşyalarınızın, gideceğiniz mesafenin ve evinizin genel durumu hakkında bilgi vermeniz hâlinde sizlere en uygun fiyat teklifini yapmaktayız. Nakliyat firmaları içinde en iddialı fiyatlara sahip olduğumuzu düşünmekteyiz. Bu düşüncemizi müşterilerimizden gelen geri dönütlerle birlikte doğrulamaktayız.

Bursa Asansörlü Taşımacılık Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Son zamanlarda yapılan binaların tamamı oldukça yüksektir. Bundan dolayı Asansörlü taşımacılık fiyatları da merak edilmektedir. Ev-Kur Nakliyat olarak sizlere internet üzerinden sabit bir fiyat vermemiz ne yazık ki mümkün değildir. Bundan dolayı bizimle iletişim kurarak fiyat bilgisi almanız en doğrusu olacaktır. Değişen ekonomi ve müşteri ihtiyaçlarından dolayı nakliye sektöründe sabit fiyat sunmak imkânsızdır.

Uzun yıllardır oldukça güvenilir ve kaliteli hizmet veren firmamız sizler için en uygun fiyatı çıkaracaktır. Asansörlü nakliyat daha az personel gerektirdiğinden dolayı zaman zaman daha uygun fiyatlara sahip olmaktadır. Tabii ki kat yüksekliği gibi farklı etmenler fiyatı değiştirecektir. Nakliye sektöründe fiyat birçok farklı dış etmene göre belirlenmektedir. Bundan dolayı güncel ve doğru fiyatlar için bizlerle iletişim kurmanız gerekmektedir.

Nakliyat Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Bursa’da Şehir içi taşımacılıkta genel olarak fiyatları aşağıdaki etmenlere göre belirlemektedir:

 • Taşınmanın gerçekleşeceği iki evin arasındaki mesafe,
 • Eşyaların indirileceği evin kaçıncı katta olduğu,
 • Eşyaların çıkarılacağı evin kaçıncı katta olduğu,
 • Taşınacak eşya miktarı,
 • Eşya taşırken kullanılacak yöntem, (asansörlü veya personel)
 • Kullanılması gereken iş gücü,

Yukarıdaki sebeplere ek olarak yakıt fiyatları da nakliye sektörünü doğrudan etkilemektedir. Bu sebeple sabit fiyat belirtmek imkânsızdır. Fiyatlandırma hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için sitemizde belirtilen iletişim adreslerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu sayede hizmetimiz hakkında detaylı bilgi edinme şansını da yakalarsınız.

Bursa'da Nakliyat Firmaları Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ev taşımakta olan kişilerin en çok araştırdığı konulardan birisi Nakliyat firması seçerken nelere dikkat edilmeli konusudur. Evlerinde bulunan bütün eşyalar bir ekibin bilgisine ve tecrübesine emanet edileceğinden dolayı bu son derece normaldir. Dilerseniz 30 yıllık tecrübemize güvenerek bizleri tercih edebilir ve bu tarz araştırmalara bir son verebilirsiniz.

Nakliyat firması tercih ederken dikkat etmeniz gerekenler firmanın kurumsal olup olmadığı, taşımadan önce bütün belirsizlikleri ortadan kaldırıp kaldırmadığı ve referanslarının olup olmadığı gibi temel etmenler olmaktadır. Ayrıca içeriğimizde bulunan Bursa’da nakliyat firması nasıl seçilmelidir ? başlığı altında sıralanan özellikleri taşıyan bir firmayı tercih etmeniz tavsiye edilmektedir.

Nakliyat firmaları içinde en kaliteli ve en güvenilir firma olmak için emin adımlarla ilerlemekteyiz. 30 yılın vermiş olduğu tecrübeyle birlikte sizlere her daim uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet sunmaktayız. Hizmetimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için tarafımıza ulaşabilirsiniz.

Bursa'da Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?

Fiyat konusu her ne kadar merak ediliyor olsa da bu sorunun cevabı internet üzerinde verilmemektedir. Sürekli değişen ekonomi ve müşteri isteklerine bağlı olarak fiyat belirlenmektedir. Bursa nakliyat fiyatları ne kadar? Sorusunun cevabı için tarafımıza ulaşmanız en doğrusu olacaktır.