Ev-Kur Nakliyat Neden Seçmelisiniz?

Bursa’da nakliyat üzerine çalışan onlarca firma vardır. Ev-Kur Nakliyat firması bunlardan birisidir. Firmanın rakiplerin ayrılması konusunda da hizmet kalitesi, hizmet çeşitliliği ve birçok özellik etkili olur. Ev-Kur Nakliyat neden seçmelisiniz? Cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Ev-Kur Neden Seçmelisiniz?

Bursa’da nakliyat alanında alacağınız hizmetler için Ev-Kur Nakliyat seçmelisiniz.

Firmanın nakliyat işlemleri için onu seçmenizi sağlayacak özellikleri şunlardır;

 • Nakliyat sektöründe 30 yılı aşan geçmişe sahip olması
 • Profesyonel taşıma ekibine sahip olması
 • Ev Nakliyesinden ofis taşımacılığına kadar farklı alanlarda tecrübe edinmiş olması
 • Güvenilirliğini artan müşteri sayısıyla kanıtlaması
 • K-3 yetki belgesine sahip olması
 • Bursa iline ek olarak şehirlerarasına da nakliyat sağlaması
 • Uygun fiyatlarla müşterilerine hizmet sunması
 • Mutlu taşınmanın yolunu müşterilerine sunuyor olması
 • Taşımacılıkta yeni tekniklerden yararlanıyor olması
 • Gerekli durumlarda mobil asansörlerden yararlanıyor olması
 • Tavsiyeler üzerine tercih ediliyor olması
 • Eşyaların sigortalanarak taşınmasını sağlaması

Bunların dışında müşterilerine 7-24 iletişim imkanı vermesi Ev-Kur Nakliyat’ı seçmek için önemli özelliklerden birini oluşturur.

x4 1024x1024.jpg 3

Profesyonel Taşıma Ekibi Önemi Nedir?

Ev eşyalarının taşınması için profesyonel taşıma ekibinin tercih edilmesi kişilerin mutluluğunu beraberinde getirir. Çünkü beyaz eşyadan mobilyaya, değerli eşyalardan giyim eşyalarına kadar her eşyanın sağlam kalması istenir.

Bu nedenle profesyonel bir ekiple çalışılarak eşyaların hazırlığı, evden çıkarılması, nakliye aracına yüklenmesi, yeni ev adresine götürülmesi ve içeriye koyulması aşamalarında deneyimli personeller çalışır. Böylelikle hizmet sonunda kusursuzluk elde edilmiş olur.

Profesyonel çalışanlara sahip bir firmayla çalışmak eşyaların gerekli durumlarda korunmasını sağlayacak tekniklerin belirlenmesine yardımcı olur. Ufak sorunlar personelin başarılı çözümleri ile ortadan kaldırılır.

Böylelikle hasarın önüne geçilir. Bunun dışında profesyonellik sayesinde olağandan daha hızlı bir taşımanın sağlanması mümkün olur. Bu alanda deneyimin bulunması eşyaların nasıl rahat ve hızlı evden çıkarılacağını bilmeyi gerektirir.

Eşyaların taşınmasında personelin fiziksel gücüne ihtiyaç duyulur. Bu nedenle personellerin belirlenmesinde fiziksel gücü iyi durumda olanların seçilmesi gerekir. Bunu da ancak profesyonel bir firma sağlar. Eşyaların durumuna uygun personelleri adrese göndererek nakliyatın başarıyla gerçekleşmesini sağlamış olur.

Profesyonel taşıma ekipleri evin tüm eşyalarının nakliyatı yanı sıra taşımacılık alanında da çalışır. Bu durumda yalnızca müşterilerinin istedikleri eşyalarını istedikleri yere ulaştırırlar. Bu aşamada da planlamadan taşımaya ve eve koymaya kadar tüm işlemlerde titizlik sağlarlar.

x8 768x768 4
x9

Nakliyat Tecrübe Neden Önemlidir?

Ev eşyalarının nakliyesi için belirlenecek firmanın tecrübeli olması son derece önemlidir. Çünkü tecrübeli bir firma nakliyenin eksiksiz gerçekleşmesi için gerekli personel ve ekipmanın tamamına sahiptir. Böylelikle zaman kaybına neden olmadan nakliye işlemini gerçekleştirir.

Firmanın tecrübesi çalışanların tecrübesine de sağlar. Böylelikle ne yapacağını en iyi şekilde bilen personellerin adrese ulaşması sağlanır. Keşif işleminden başlayarak her alanda tecrübenin izlerini görmek mümkün olur.

Keşif için gelen personel eşyaları inceler ve gerekli notları alır. Keşfin sonunda değerlendirme yaparak ev sahibini bildirir. Verilen bilgi ve işlemlere müşteri tarafından izin verildikten sonra ev nakliyesi aşamasına geçilir. Firma paketleme üzerine çalıştığı için eşyaların paketlenmesi hususunda da tecrübenin etkilerini görmek mümkün olur.

Eşyaların kutulara nasıl yerleştirileceği, hangi ambalaj malzemelerinin kullanılacağı, eşyaların gruplandırılması, kağıtlara sarılması ve kutulama işleminin yapılmasına kadar tüm detaylara hakimdir. Bu sayede belirlenen tarihte adreste olarak eşyaların paketlenmesini eksiksiz sağlar. Paketlemeyi bitirdikten sonra firmaya gerekli bilgileri verir. Bu aşamadan sonra belirlenen tarihte nakliye aracı ve nakliye firması personelinin adrese gelmesi beklenir.

Personeller sahip oldukları tecrübe sayesinde kutulu eşyaların ve büyük eşyaların hangi sırayla evden çıkarılacağını bilir. Araç içindeki yerleşime uygun şekilde taşıma sağlar. Böylelikle belirlenen araca eşyaların sığmaması gibi sorunlar yaşanmaz. Bunun dışında eşyaların taşındığı anda ortaya çıkan aksilikleri hızlı bir şekilde ortadan kaldırır.

Siteler, apartmanlar ve plazalarda eşyaların aşağıya indirilmesi oldukça sıkıntılıdır. Bu nedenle asansörlü taşımacılık çalışmasına gereksinim duyulur. Bu nedenle firma tarafından mobil asansörler adreste hazır bulundurulur.

Asansör çalıştırıldıktan sonra istenen yük asansör bölmesine yerleştirilir. Eşyaların yerleştirilmesinden sonra aşağıya inmeye başlayan asansör sistemi nakliye aracına ulaşır. Direkt aracın içine eşyaların ulaşmasını sağlayarak yeniden taşıma gereksinimini ortadan kaldırır.

Nakliye firması ve personelinin tecrübeli olması hizmet esnasında müşteri memnuniyetinin elde edilmesinde etkilidir. Güler yüzlü olmak, sorulan sorulara cevap vermek ve müşterinin isteklerini yerine getirmek gibi özelliklere sahiptir. Böylelikle müşterilerinin firmayı yakınlarına tavsiye etmesi ve edilen tavsiye neticesinde yeni müşterilerin kazanılması mümkün olur.

x6
x5

Nakliyatta Güvenilir Olmasının Önemi Nedir?

Güvenilir olmak nakliyatta firmanın tercih edilmesini sağlayacak en önemli özelliktir. Bu nedenle bu alanda çalışan firmaların öncelikle müşterilerinin gözünde güvenilirliği sağlaması gerekir. Hizmet kalitesi, referans sayısı, mutlu edilen müşteri sayısı, hoşgörü ve güler yüzle bu güvenilirliğin elde edilmesi mümkündür.

Nakliyat firmasının güvenilir olmasının önemlerini şöyle sıralamak mümkündür,

 • Belirlenen eşyaların planlanan tarihte adrese ulaştırılmasını sağlar.
 • Taşınma öncesi ve sonrasında eşyaların hasar almadan kişilere ulaşmasını sağlar.
 • Gerekli durumlarda nakliyat için aynı firmanın çağırılmasını sağlar.
 • Ev eşyalarının ve değerli eşyaların sigortalanarak taşınmasını sağlar.
 • Firma hakkında olumlu incelemelerin bulunması güvenilir olduğunu gösterir.

Ev-Kur Nakliyat sayılan bu özelliklerin tamamına sahip bir firmadır. Ortalama 30 senelik deneyimi, 70 bin üzerinde nakliyat yapılan adresi ve 30 bin üzerindeki mutlu müşterileriyle güvenilirliğini kanıtlamıştır. Sizlerde ev nakliyesi, parça eşya nakliyesi, ofis nakliyesi ve diğer ihtiyaçlarınız için Ev-Kur Nakliyatı tercih etmelisiniz.

evkurheader1 1024x1024 1